Autocad programı uluslar arası düzeyde profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılan bir çizim ve tasarım programıdır. Genelde Mühendislik ve Mimarlık sektörlerinde yaygın bir kullanıma sahip olan Autocad programı Autodesk firması bünyesinde geliştirilmiş olup tüm dünyaya yetkili lisans dağıtıcıları (Autodesk Partner) tarafından sunulmaktadır.

          AutoCAD & AutoCAD LT yazılımları ile 2B ve 3B çizimleri çok daha hızlı, efektif ve hassas bir şekilde oluştumanıza olanak sağlar.

                                  

   

           Kapsamlı çizim, ek araç seti ve düzenleme seti ile 2 ve 3 boyutlu çizimler üretin.

           Çizimlerinizi bulut sistemine kaydederek Autodesk hesabınız ile istediğiniz yerden çizimlerinize ulaşabilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca mobil araçlar üzerinden de çalışabilirsiniz.               

           PDF dosyalarınızı programa aktararak kendinize özel taslakları kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca DGN, Bing mobil haritalar ve AutoCAD mobil uygulamasından verilerinizi paylaşıp kullanabilirsiniz.                   

           Tüm birimler  TrustedDWG teknolojisi ile (tasarım verisini depolama ve paylaşma adıa en güvenilir teknoloji) çalışırak, tasarım ve dizayn verilerinizi güvenilir bir şekilde depolayablirsiniz.      

Herkese uygun bir AutoCAD var! Size en uygun AutoCAD için hemen bize ulaşın! 

CAD programları ile her ayrıntıyı tasarlayın.

2B ve 3B CAD tasarımı için AUTOCAD yazılımı gelecek için tasarlanmıştır. TrustedDWG teknolojisi ile çalışın ve masaüstü, bulut ve mobil araçlar arasında işbirliği yapın. Autocad mobil uygulaması içerir.

Basitleştirilmiş 2B taslak çizimi ve dökümantasyon

AutoCAD 2D CAD yazılımı, 2B çizimleri daha hızlı ve daha hassas bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur. Windows ve Mac ile kullanılabilir. AutoCAD mobil uygulamasını içerir.

Gittiğiniz her yere AutoCAD’in gücünü de götürün.

AutoCAD mobil uygulaması,istediğiniz zaman, istediğiniz yerde mobil cihazlarda AutoCAD çzimlerini görüntülemenize oluşturmanıza düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak sağlayan bir çizim ve taslak çizimi aracıdır.   

Elektriksel tasarım yazılımı

AutoCAD Electrical yazılımı tanıdık AutoCAD yazılımının tüm işlevselliğini ve ayrıca komple elektrik tasarım CAD özellikleri setini içerir.

Mimari tasarım ve taslak hazırlama

Özellikle mimarlar için oluşturulmuş AutoCAD yazılımı. AutoCAD Architecture ile daha verimli bir şekilde tasarlayın ve belgeleyin.

İmalat için mekanik tasarım yazılımı

İmalata yönelik olarak tasarlanan AutoCAD Mekanik mühendislik tasarım yazılımı, AutoCAD tüm işlevselliğini ve mekanik CAD’i hızlandırmaya yardımcı olan standartlara dayalı parçaların ve araçların kütüphanelerini içerir.

            

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.