GENEL TASARIM

  • AutoCAD & AutoCAD LT

          Autocad programı uluslar arası düzeyde profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılan bir çizim ve tasarım programıdır. Genelde Mühendislik ve Mimarlık sektörlerinde yaygın bir kullanıma sahip olan Autocad programı Autodesk firması bünyesinde geliştirilmiş olup tüm dünyaya yetkili lisans dağıtıcıları (Autodesk Partner) tarafından sunulmaktadır.

          AutoCAD & AutoCAD LT yazılımları ile 2B ve 3B çizimleri çok daha hızlı, efektif ve hassas bir şekilde oluştumanıza olanak sağlar.

                                  

   

           Kapsamlı çizim, ek araç seti ve düzenleme seti ile 2 ve 3 boyutlu çizimler üretin.

           Çizimlerinizi bulut sistemine kaydederek Autıdesk hesabınız ile istediğiniz yerden çizimlerinize ulaşabilir, değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca mobil araçlar üzerinden de çalışabilirsiniz.               

           PDF dosyalarınızı programa aktararak kendinize özel taslakları kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca DGN, Bing mobil haritalar ve AutoCAD mobil uygulamasından verilerinizi paylaşıp kullanabilirsiniz.                   

           Tüm birimler  TrustedDWG teknolojisi ile (tasarım verisini depolama ve paylaşma adıa en güvenilir teknoloji) çalışırak, tasarım ve dizayn verilerinizi güvenilir bir şekilde depolayablirsiniz.                   

                                      


MEKANİK TASARIM

  • Autodesk Inventor & Inventor LT

           Autodesk Inventor 3 boyutlu parça tasarımını, modelin montajını ve modelin teknik resimlerini oluşturmak üzere üretilmiş bir mekanik tasarım programıdır. 

            Autodesk Inventor ile parçanın imalattan önceki halini detaylı bir şekilde inceleyebilir, parçaların arasındaki uyumu ve tasarım ile ilgili tüm fiziksel özellikleri grüntüleyebilir ve 3 boyutlu tasarımınızı kolay bir hale getirebilirsiniz.

            İmalat aşamasında ise, oluşturulmş 3 boyutlu modellerden kolay bir şekilde otomatik teknik resim alabilir veya 3 boyutlu modeldeki ufak değişiklikleri otomatik olarak teknik resime yansıtabilirsinz.


  • AutoCAD Mechanical

          AutoCAD Mechanical imalat sektörü için oluşturulmuş bir CAD programıdır. AutoCAD programının içerisindeki modüllere ek olarak mekanik tasarım ve imalat sürecini hızlandırmak adına ilave modülleri barındırması ile ön plana çıkmaktadır. AutoCAD Mechanical içerisindeki modüller ile siz kullanıcılara mekanik bileşen yaratımı,   ölçeklendirme ve malzeme çkarımı gibi birçok işlemi otomatik bir şekilde yaparak ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. 

                               

            Uluslar arası çizim standartlarına göre 700,000 den fazla standart parça ve elemanları sizlere hazır olarak sunmaktadır. Tasarımcıların Autodesk Inventor programında oluşturdukları 3B sayısal modeli hızlıca detaylandırarak dökümantasyon yapmanızı sağlar ve bu özelliği ile ( Autodesk Inventor ile senkronize bir şekilde çalışması) sizlere cidi bir zaman tasarrufu sunar.          

           


  • AutoCAD Electrical

          Autodesk Electrical yazılımı ile elektrik devre projelerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Elektrik projelerinin kapak sayfası, şematik çizimler ve panel çizimleri ve çeşitli raporlamalar ile siz kullanıcılara kolay bir kullanım sağlamaktadır. AutoCAD' in tüm özelliklerine aship olan bu yazılım diğer bir yandan sizlere özelleştirilmiş kütüphanesi, standatları, çeşitli raporlama özellikleri ile yapacağınız projelerde kolaylıklar sunmaktadır.


TESİS TASARIMI

  • AutoCAD P&ID
  • AutoCAD Plant 3D

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2018 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.