Autodesk Kullanıcı Sertifikasyonu (ACU)

ACU sertifikasıyla tam yol çözümü

Güçlü tasarım yazılım becerileri akademik ve mesleki alanlarda mükemmel bir servettir. ACU, öğrencilere Autodesk ürünlerini kullanmayı öğretmekle birlikte ® Autodesk Certified Kullanıcı sertifikası sağlayarak; AutoCAD, Inventor, Revit, Maya, 3DS Max ve Fusion 360 gibi tasarım yazılımı eğitimleriyle ve kariyerinizde başarıya ulaşmada onlara önemli bir avantaj sağlar .

Autodesk ® 
AutoCAD ® sertifikalı kullanıcı sınavı

Nefes kesici tasarımlar oluşturma, yetenek belgelerinizi geliştirme ve AutoCAD ® ile profesyonel seviyede belgelendirerek üretkenliğinizi artırma becerinizi geliştirin .

Autodesk Sertifikalı Bir Kullanıcı olursanız, kariyer gelişimi hızlandırabilir, kapasitenizi artırabilir ve güvenilirliği artırabilirsiniz. Kısacası, nereye gitmek istediğinizi elde etmenize yardımcı olabilir.

AUTODESK ® 
INVENTOR ® sertifikalı kullanıcı sınavı

Dişlilerin güzelliği. Makinenin gücü. Çalışan bir prototipin adrenalini. Mekanik tasarım öğrencisi olarak, bunları istediğinizi biliyoruz.

Autodesk Inventor ile Sertifikalı Kullanıcı olunca ® , sektörün talep ettiği beceri ve yeteneklere sahip bir mekanik tasarımcı olarak farkınızı en iyi şekilde belli edeceksiniz. Autodesk Sertifikalı bir kullanıcı olursanız, kariyer gelişiminde hızlanma, verimlilik artışı ve güvenirliğiniz artar. Kısacası, nereye gitmek istersen gitmene yardım eder.

Autodesk ®
Maya ® sertifikalı kullanıcı sınavı

Kariyerinizi 3D animasyonda bir sonraki seviyeye çıkarmanın zamanı geldi. Autodesk Maya ® ile Onaylı Bir Kullanıcı olduğunuzda , kendinizi başarı için gereken beceri ve yeteneğe sahip 3 boyutlu bir animatör olarak diğerlerinden ayırmış olursunuz.

Autodesk Sertifikalı Bir Kullanıcı olursanız, kariyer gelişiminde hızlanma, verimlilik artışı ve güvenirlik artar. Kısacası, nereye gitmek istediğinizi elde etmenize yardımcı olur.

Autodesk ® 
Fusion 360 ™ sertifikalı kullanıcı sınav

Ürün geliştirme değişti. Aletler de öyle olmalı. Fusion 360 ™, türünün ilk 3D CAD, CAM ve CAE aracıdır. Fusion 360 ™ araçları, entegre konsept-üretim araçları seti ile tasarım fikirlerinin hızlı ve kolay araştırılmasını sağlar.

Autodesk Fusion 360 ™ için Autodesk Sertifikalı Kullanıcı (ACU) sertifikasını kazanarak kolej ve kariyer hazırlığınızı geliştirin. ACU Fusion 360 sertifikasına erişmek, becerilerinizi doğrulamak, akademik ve endüstri gereksinimlerini karşılamak ve tasarım kariyer seçeneklerinizi geliştirmek için mükemmel bir yoldur.

.

İletişim Formu

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.