Autodesk Sertifikalı Profesyonel (ACP)

Autodesk Sertifikalı Profesyonel (ACP)

Güçlü tasarım yazılım becerileri akademik ve mesleki alanlarda mükemmel bir servettir. Öğrenciler AutodCAD, AutoCAD Civil 3D, Inventor, Revit, Maya, 3DS Max tasarım yazılımlarını profesyonel seviyede kullanarak teknolojik gelişimlere katkıda bulunabilirler. Autodesk Certified Professional, üniversite ya da kariyer başarısı elde etmek için öğrencilere bir avantaj sağlar.

Autodesk ® 
AutoCAD ® Sertifikalı Profesyonel Sınav

Nefes kesici tasarımlar oluşturma, yetenek belgelerinizi geliştirme ve AutoCAD ® ile profesyonel seviyede belgelendirerek üretkenliğinizi artırma becerinizi geliştirin .

Bir Autodesk Sertifikalı Profesyonel olmak, hızlanan kariyer gelişimine, kapasitenin geliştirilmesine ve güvenilirliğin artmasına yol açar. Kısacası, nereye gitmek istediğinizi elde etmenize yardımcı olur.

Autodesk ® 
AutoCAD Civil 3D ® Onaylı Profesyonel Sınav

İnşaat mühendisi olmak, doğal ve yapay dünyanızı tasarlamak, inşa etmek ve korumaktır. Bu konuda tutkulu iseniz, Autodesk AutoCAD Civil 3D ® ile profesyonel düzeyde onaylayın Akıllı 3D modeller oluşturma, daha hızlı yineleme gerçekleştirme ve inşaat dokümantasyonu üretme becerinizi geliştirin.

Autodesk Sertifikalı bir Profesyonel olabilmek, kariyer gelişiminin hızlandırılmasına, verimliliğin arttırılmasına ve güvenilirliğinin artmasına yol açar. Kısacası, nereye gitmek istediğinizi elde etmenize yardımcı olur.

Autodesk ® 
Inventor ® Sertifikalı Profesyonel Sınav

Dişlilerin güzelliği. Makinenin gücü. Çalışan bir prototipin adrenalini. Mekanik bir tasarım uzmanı olarak, bunları istediğinizi biliyoruz.

Autodesk Inventor ile Sertifikalı Profesyonel olunca ® , sektörün talep ettiği mesleki beceri ve yeteneklere sahip bir mekanik tasarımcı olarak farkınızı ortaya koyabileceksiniz. Autodesk Sertifikalı bir Profesyonel olabilmek, kariyer gelişiminin hızlandırılmasına, verimliliğin arttırılmasına ve güvenilirliğinin artmasına yol açar. Kısacası, nereye gitmek istersen gitmene yardım eder.

Autodesk ® 
Revit ® Onaylı Profesyonel Sınav

Bina tasarımı ve inşasında büyük bir kariyer basamak mı arıyorsunuz? Kendinizi ve yeteneklerinizi sergilemeye hazırsanız, Autodesk Revit Architecture ® ile Sertifikalı Profesyonel olun .

Revit ® bina tasarım yazılımı, mimari tasarım ve yapım özellikleri içerir. Autodesk Sertifikalı bir Profesyonel olabilmek, kariyer gelişiminin hızlandırılmasına, verimliliğin arttırılmasına ve güvenilirliğinin artmasına yol açar. Kısacası, nereye gitmek istersen gitmene yardım eder.

Autodesk ® 
Maya ® Sertifikalı Profesyonel Sınav

Kariyerinizi 3D animasyonda bir sonraki seviyeye çıkarmanın zamanı geldi. Autodesk Maya ® ile bir Sertifikalı Profesyonel olduğunuzda , kendinizi profesyonel beceri ve başarı için gerekli yeteneklerle 3 boyutlu bir animatör olarak diğerlerinden ayırırsınız.

Autodesk Sertifikalı bir Profesyonel olabilmek, kariyer gelişiminin hızlandırılmasına, verimliliğin arttırılmasına ve güvenilirliğinin artmasına yol açar. Kısacası, nereye gitmek istersen gitmene yardım eder.

Autodesk ® 
3DS MAX ® Onaylı Profesyonel Sınav

Bir oyun, film ya da hareketli grafik sanatçısı olarak kariyer yapmak istiyorsanız, 3 Boyutlu modelleme yazılım becerilerinizi Autodesk 3ds Max ® ile profesyonel seviyeye çıkarmanın zamanı geldi .

Bir Autodesk Sertifikalı Profesyonel olmak, hızlanan mesleki gelişim, geliştirilmiş üretkenlik ve artan güvenilirlik sağlar. Kısacası, nereye gitmek istediğinizi elde etmenize yardımcı olur.

İletişim Formu

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.