Autodesk Sertifikasyonları

Autodesk

Autodesk Onaylı Kullanıcı (ACU)

Autodesk Sertifikalı Kullanıcı (ACU) sertifikası, yaklaşık 40 saatlik gerçek dünya Autodesk yazılım deneyimine sahip öğrenciler için yazılım becerilerini doğrulamak için mükemmel bir yoldur.

Autodesk Sertifikalı Kullanıcı (ACU) programı hakkındadaha bilgi fazla bilgiedinin 

Autodesk Sertifikalı Profesyonel (ACP)

Autodesk Certified Professional (ACP), gerçek dünya Autodesk yazılım deneyiminin en az 400 saati olan gelişmiş ve profesyonel Autodesk yazılımlarının kullandığı mantıksal kimlik bilgileridir.

Autodesk Certified Professional (ACP) programı hakkındadaha bilgi fazla bilgiedinin 

 

3B tasarım, mühendislik ve eğlence yazılımları alanında bir dünya lideri olan Autodesk’in sertifikasyon programları, ister öğrenci ister profesyonel olun, dijital tasarıma olan hakimiyetinizi ilerletmek, bilgi düzeyinizi belgelemek ve bunu dünyaya göstermek için idealdir. Autodesk’in sunduğu sertifikasyon seçenekleri aşağıdaki gibidir:
  • cert-Completion
  • cert-ACU
  • cert-ACP

Certificate of Completion (Katılım Sertifikası)

Bir Autodesk Yetkili Eğitim Merkezinde bir Autodesk ürününün kursunu alan herkes, Autodesk onaylı bir “Certificate of Completion (Katılım Sertifikası)” almaya hak kazanır. 

Autodesk Certified User – ACU (Autodesk Sertifikalı Kullanıcı)

Bu sertifika türü Autodesk yazılımlarına nispeten yeni olup, o ürünle ilgili temel seviye yetkinliklerini belgelemek isteyenler içindir. Bu seviyedeki bir sertifika akademik başarı veya kariyer gelişimine yönelik bir taahhüt niteliği taşımaktadır.

Autodesk Certified Professional – ACP (Autodesk Sertifikalı Profesyonel)

Daha ileri düzeyde bilgi ve yetkinliğe sahip olup, daha karmaşık tasarım problemlerini ve iş akışlarını çözme becerisini gösteren kullanıcılar, genellikle Autodesk Certified Professional sertifikalarını edinmeyi tercih ederler. BU seviyedeki sertifikasyon, kişinin o ürüne ilişkin bilgi seviyesinin ortalamanın üzerinde olduğuna ve kariyer gelişimi için somut adımlar attığına işaret eder.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.