Online Eğitim / Canlı Online Eğitim

 TASARIM YAPMAK İSTEYEN MÜHENDİS, MİMAR VE TEKNİK ELEMANLARIN PROBLEMLERİNİN FARKINDAYIZ!

BİZE AŞAĞIDAKİ YÖNTEMLERDEN HERHANGİ BİRİYLE ULAŞIN, SİZİN DE MESLEKİ PROBLEMLERİNİZE ÇÖZÜM ÜRETELİM!

ONLINE EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

0 (542) 550 09 89 

online@erasarnova.com.tr

Online Eğitim Bilgi Talep Formu

        


ONLINE EĞİTİMLERİMİZ HAKKINDA FİKİR SAHİBİ OLUN!

Bu oturumda Autocad'deki temel drawing komutları(line,circle,arc) öğretilmiştir. Ayrıca modify komutlarından copy ve trim öğretilerek uygulamaların daha kısa sürede çizilmesinin öğretimi amaçlanmıştır.  Ayrıca yine uygulamalar yapılırken Autocad'in arayüzünün kullanım kolaylığı sağlaması için ne gibi düzenlemeler yapılabileceği de öğretilmiştir.

Eğitim sonunda kursiyerin öğrenmesini amaçladığımız şeyler, komutlar hakkında eksiksiz bilgi seviyelerine ulaşmış olmaları ve önlerindeki teknik resime baktıklarında süre bakımından en efektif şekilde çizimlerini gerçekleştirebilecekleri komutları yerinde kullanabilmeleri yeteneğinin kazandırılmasıdır.


-Online Eğitimlerimizle İlgili Etkinliklerimizden Kareler

      Mühendislik programları alanında yılların getirisi olan lisans satış ve eğitim tecrübemizle Sakarya dışındaki kursiyer kitlesine de hitap edebilmek adına canlı online eğitimlerimizi aktif hale getirdik. 

    Autodesk ve SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezi olmamızın verdiği güven ile sizlere hesaplı ve kaliteli eğitim vermek amacındayız. Bizim bu konudaki farkımız, eğitmenlerimizin halen aktif olarak projelerde rol alan mühendis ve mimarlardan oluşması bunun yanı sıra verilen derslerin sadece modül anlatımından öte; projelendirilerek anlatılmasıdır. Yine bir diğer farkımız ise firmamızın sadece mühendislik yazılımları üstüne eğitim vermesi ve bu işe odaklanmış olmasıdır. Tüm bunlar düşünüldüğünde, Autodesk ve SolidWorks ürünlerinde global geçerlilikte olan sertifikalarımızla beraber bizden aldığınız eğitimin kariyeriniz açısından sizlere ciddi yararları olacağını garanti ediyoruz. Bu garantiyi verebilmemizdeki en büyük etken %100 Öğrenme Garantisi politikamızdır.

   Eğitiminiz sonunda gerçekleştirilecek sınavda başarısız olmanız veya öğrenemediğinizi düşündüğünüz konular olması halinde bir sonraki grupla aynı eğitimi tekrar ücretsiz alabilme imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca kurs boyunca eğitim videolarına erişiminiz olacağı gibi, aktifleşecek tasarım forumumuzda da eğitmenlerimiz ve diğer öğrencilerle iletişim kurabileceksiniz.

   Bir çok kampanya ve fırsatlar hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

 


Aktif ve İnaktif Canlı Online Eğitimlerimiz:

Aşağıda online olarak verdiğimiz eğitimler "Aktif" yazısıyla belirtirmiştir. Şuanda online eğitimde bulunmayan eğitimlerimiz ise "İnaktif" yazısıyla belirtilmiştir ve bu eğitimler de kısa bir süre sonra aktif edilecektir. "Özel Ders" ibaresi gördüğünüz eğitimlerimizde ise eğitmen ve öğrenci online platformumuzda birebir ders yapar.

İncelemek istediğiniz eğitimimize aşağıdan tıklayarak açılan sayfadan bilgi alabilirsiniz. Aktif edilen eğitimlerin durumu aşağıda güncellenecektir. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.