Etkinliğimize tüm katılan katılımcılara teşekkür ederiz. Kazananlar aşağıdaki tabloda detaylarıyla gösterilmiştir, kazanan tüm katılımcıları tebrik ederiz. Kazanamayan katılımcılar için ise, tüm katılımcıların yararlanabileceği %40 indirim hakkı bulunduğunu tekrar belirtmek isteriz. Ayrıca Online Autocad kursumuz 18/11/2017 Cumartesi günü başlayacaktır, bir sonraki gruba kalmamanız için kayıt işlemlerinizi bir an önce gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.


Tüm eğitimler hakkındaki detaylar ve kayıt işlemleri hakkında bilgi almak için:

Online Eğitim Koordinatörlüğü:

0 (542) 550 09 89 

online@erasarnova.com.tr

Online Eğitim Bilgi Talep Formu

        


Kazanılan ödül hakları için geçerli kurallar aşağıdaki gibidir:

1- Kazanılan tüm ödüller, kazanan kişiye aittir ve başka kişiye devredilemez.

2- Ödüller 17/11/2017 tarihine kadar kullanılabilir. Bu tarihten sonra yapılacak kayıtlar için bu ödüller kullanılamaz.

3- Kişisel bilgilerinde hata olduğu tespit edilen kişiler, ödül haklarını kaybederler.

4- Bu etkinliğe katılan herkes, ilk satın alacakları kurs veya kurslar için toplam fiyattan %40 indirim hakkı kazanır.  Bu etkinlikten kazanılan ödüller 17.11.2017 saat 19:00'a kadar kullanılmalıdır, bu tarihten sonra bu ödül ve promosyonlar geçerli değildir.

5- Eras Arnova Teknolojik Ürünler Dağıtım San. ve Tic. A.Ş.'nin bu etkinlik kurallarını, ödül ve promosyonlarını değiştirme ve kısmen veya tamamen iptal etme hakkı saklıdır.

6- Ödüllerden yararlanan herkes bu kuralları okumuş,anlamış ve kabul etmiş sayılır.

13/11/2017 STAND ETKİNLİĞİ SONUÇLARI

17 DOĞRU YAPAN İKİ KATILIMCIYA DA İNSİYATİF KULLANILARAK "ONLİNE AUTOCAD EĞİTİMİ" HEDİYE EDİLMİŞTİR.

ETKİNLİK KURALLARI

1- Lütfen "Render" yada "Gerçek(Fotoğraf)" seçenekleri haricindeki seçenekleri işaretlemeyiniz.Aksi halde soru değerlendirilmeden hatalı kabul edilir.

2- Tüm işaretlemeleri doğru yaptığınız taktirde, sınavı bitirdiğinizde önünüzde gözükecek ekranda ve size ulaşacak olan e-mailde tüm soruları yanlış yaptığınız gösterilecektir. FAKAT GERÇEK DEĞERLENDİRME ETKİNLİK BİTTİKTEN SONRA YAPILACAKTIR ve sitemizin online eğitim bölümünden, "Etkinlik Sonuçları" adlı başlıkta açıklanacaktır.

3- Testte 25 görsel vardır, tümünü cevaplandırınız.

4- Kişisel bilgilerinizi eksiksiz giriniz. Standdaki formları doldurup teslim ediniz, aksi taktirde stand etkinliği ödüllerinden yararlanamazsınız.

5- Etkinlikte; 1. olan Ücretsiz Autocad Eğitimi ve ilk kurs satın alımlarında toplam fiyat üzerinden %60 indirim; 2 ve 3. olanlar ilk kurs satın alımlarında toplam fiyat üzerinden %60 indirim; 4,5,6,7,8,9,10. olanlar ilk kurs satın alımlarında toplam fiyat üzerinden %50 indirim hakkı kazanacaktır.

6- Aynı sayıda doğru cevap veren katılımcıların sıralaması etkinliğe önce katılandan, sonra katılana doğru yapılacaktır. Örneğin 2 kişinin 25 doğru cevap vermesi durumunda etkinliğe daha önce katılan kişi 1. sayılacaktır.

7- Bu etkinliğe katılan herkes, ilk kurs satın alımlarında toplam fiyat üzerinden %40 indirim hakkı kazanır. Ayrıca stand başında kapora ödeyerek önkayıt gerçekleştiren herkes ücretsiz Fusion360 eğitimi kazanır ve kursiyerler planlanan ilk eğitime yerleştirilirler. Sıralama ödülü kazanmanız durumunda alacağınız sıralama promosyonu ve %40 indirim promosyonu ayrı satın alma işlemlerinde kullanılabilir. Bu etkinlikten kazanılan ödüller 17.11.2017 saat 21:00'a kadar kullanılmalıdır, bu tarihten sonra bu ödül ve promosyonlar geçerli değildir.

8- Eras Arnova Teknolojik Ürünler Dağıtım San. ve Tic. A.Ş.'nin bu etkinlik kurallarını, ödül ve promosyonlarını değiştirme ve kısmen veya tamamen iptal etme hakkı saklıdır.

9- Etkinliğe katılan herkes bu kuralları okumuş,anlamış ve kabul etmiş sayılır.


Henüz yorum yazılmadı. İlk yorum yazan sen ol!

Yorum yazın

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.