Hakkımızda / Biz Kimiz ?

Eras Arnova Teknolojik Ürünler Dağıtım A.Ş.; özel sektörde hizmet veren birçok üretici firma ve bu firmalara tedarik desteği sağlayan yan sanayii firma personellerinin tasarım, analiz ve imalat teknolojileri alanlarında uzmanlaşmasını sağlayan bir mühendislik & eğitim kurumudur.


MİSYON

ERAS ARNOVA olarak benimsemiş olduğumuz yegane amacımız mühendislik alanlarında gelişimi için uğraşan başta genç üniversite öğrencilerimiz olmak üzere tüm teknik elemanlarımızın arzu ettikleri seviyelere gelmelerinde onlara mühendislik çerçevesinde her türlü desteği sağlamaktır.
Bireylere vermiş olduğumuz desteğin yanı sıra ülkemize profesyonelce hizmet eden firmalarımıza sağladığımız AR-GE desteğimiz sayesinde bölgemize ve ülkemize hizmet etmek en büyük önceliğimizdir.
 VİZYON

Her geçen gün daha da gelişme ve geliştirme hevesi olan dinamik bir ekip olarak ilk etapta bölgesinin ve ardından tüm ülkenin önde gelen AR-GE ve Eğitim Merkezlerinden biri olma hedefi doğrultusunda çalışmaktayız.
 


  • Aşağıdaki linkden AutoCad Training & Center bilgilerimize ulaşabilirsiniz;

https://international.autodesk.com/adsk/servlet/partner/info?siteID=2189735&catID=15714211&type=1&id=15716992&cid=25211698#

  • SolidWorks ve SolidCAM  programları için "Yetkili Eğitim Merkezi" bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

https://www.tekyaz.com/egitim-kurumlari/yetkili-egitim-merkezleri/

  • SolidCAM satış bayiisi bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz. 

 https://www.tekyaz.com/iletisim/bayilerimiz/ 

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2018 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.