Solidworks Sertifikasyonları

Sertifika Katalogu

Sertifika Katalogu

SOLIDWORKS sertifikaları, SOLIDWORKS yazılımı ile bilginizi ve yetkinliğini ölçmek için bir kıyaslama olarak kullanılabilir.

CSWA

Certified SOLIDWORKS Associate (CSWA) olarak bugünün rekabetçi iş piyasasında kalabalığın arasından sıyrılıp duracaksınız.

CSWA - Akademik

Sertifikalı bir SOLIDWORKS Associate - Academic (CSWA ​​- Akademik) olarak öğrenciler uzmanlıklarını SOLIDWORKS 3D katı modelleme yazılımı, tasarım konseptleri ve sürdürülebilir tasarım ile sergileyerek onlara günümüz iş piyasasında rekabet avantajı sağlayacaklar.

CSWP

Certified SOLIDWORKS Professional, ileri beceri sınavımızı başarıyla geçmiş bir kişidir.

CSWP - Akademik

Sertifikalı SOLIDWORKS Profesyonel - Akademik (CSWP - Akademik) sertifikası, en az 1 ila 2 yıllık SOLIDWORKS deneyimi olan öğrencilere yöneliktir ve mühendislik uygulamaları hakkında ileri düzeyde bilgi içerir.

CSWE

Certified SOLIDWORKS Uzmanı, karmaşık modelleme zorluklarını çözmek için gelişmiş işlevleri ve özellikleri kullanma becerisini kolayca gösteren bir kişidir.

CPPA

Onaylı bir PDM Profesyonel Yönetici (CPPA), SOLIDWORKS PDM Profesyonel yönetim becerilerinde başarılı bir sınavı başarıyla tamamlayan ve kendi şirketi adına bir SOLIDWORKS PDM Profesyonel uygulamasını yönetmeye hazır olan bir kişidir.

CSWP-MKB

Certified SOLIDWORKS Profesyonel Model Tabanlı Tasarım (CSWP-MBD) sınavının tamamlanması, SOLIDWORKS MBD işlevselliğini ve araçlarını kullanma becerinizi başarıyla sergilediğinizi gösterir.

CSWA-Elektriksel

Sertifikalı SOLIDWORKS Associate - Electrical (CSWA-E) sertifikası, SOLIDWORKS Elektriksel işlevsellik ve Elektrik Mühendisliği ilkelerinin prensiplerini başarılı bir şekilde sergilediğinizi gösterir.

CSWA-Sürdürülebilirlik

Certified SOLIDWORKS Associate Sustainability (CSWA-Sürdürülebilirlik) sınavının tamamlanması, çevre değerlendirmesi ve sürdürülebilir tasarım ilkelerini başarıyla sergilediğinizi gösterir.

CSWA-Simülasyon

Sertifikalı SOLIDWORKS Associate - Simülasyon (CSWA-Simülasyon) sertifikası, stres analizi ve Sonlu Elemanlar Metodu (FEM) prensiplerinde bir anlayış göstermek için bir çıta ve çırak bilgisi gösterir.

CSWP-Simülasyon

Sertifikalı SOLIDWORKS Profesyonel - Simülasyon (CSWP-Simülasyon) sınavı genel olarak SOLIDWORKS Simülasyon araçlarını ve simülasyon konusundaki anlayışınızı test eder.

CSWPA Sac

Sertifikalı SOLIDWORKS Profesyonel Gelişmiş Sac (CSWPA-SM) sınavının tamamlanması, SOLIDWORKS Sac Metal araçlarını kullanma becerinizi başarıyla sergilediğinizi gösterir.

CSWPA-Kaynaklı Montajlar

Certified SOLIDWORKS Profesyonel Gelişmiş Kaynakların (CSWPA-WD) sınavının tamamlanması, Kaynak Takımları için SOLIDWORKS araçlarını kullanma becerinizi başarıyla sergilediğinizi kanıtlar.

CSWPA-Yüzey

Certified SOLIDWORKS Profesyonel Gelişmiş Yüzey Hazırlama (CSWPA-SU) sınavının tamamlanması, SOLIDWORKS Advanced Surfacing araçlarını kullanma becerinizi başarıyla sergilediğinizi gösterir.

CSWPA-Kalıp Araçları

Certified SOLIDWORKS Profesyonel Gelişmiş Kalıp Araçları (CSWPA-MT) sınavının tamamlanması, SOLIDWORKS Kalıp Araçları işlevselliğini kullanma becerinizi başarıyla sergilediğinizi gösterir.

CSWPA-Çizim Araçları

Certified SOLIDWORKS Profesyonel Gelişmiş Çizim Araçları (CSWPA-DT) sınavının tamamlanması, SOLIDWORKS Çizim ortamında bulunan araçları kullanma yeteneğinizi başarıyla sergilediğinizi kanıtlar.

İletişim Formu

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.