Stand Etkinliği / Stand Etkinliği

Sonuçlar stand kapandıktan sonra bu sayfada açıklanacaktır.

ETKİNLİK KURALLARI

1- Lütfen "Render" yada "Gerçek(Fotoğraf)" seçenekleri haricindeki seçenekleri işaretlemeyiniz.Aksi halde soru değerlendirilmeden hatalı kabul edilir.

2- Tüm işaretlemeleri doğru yaptığınız taktirde, sınavı bitirdiğinizde önünüzde gözükecek ekranda ve size ulaşacak olan e-mailde tüm soruları yanlış yaptığınız gösterilecektir. FAKAT GERÇEK DEĞERLENDİRME ETKİNLİK BİTTİKTEN SONRA YAPILACAKTIR ve sitemizde standlar kapandıktan sonra açıklanacaktır.

3- Etkinlikte 25 görsel vardır, tümünü cevaplandırınız.

4- Kişisel bilgilerinizi eksiksiz ve doğru giriniz(ispatı ödül kazananlardan istenecektir). Etkinlik formlarını eksiksiz olarak doldurup, imzalayıp teslim ediniz, aksi taktirde etkinlik ödüllerinden yararlanamazsınız.

5- Etkinlikte; 1-2-3. olanlar Catia veya SAP2000 Eğitimini, satın alacakları bir diğer eğitimin yanında ücretsiz olarak almaya hak kazanırlar.Eğer eğitim satın almazlarsa, bu ödülü kullanamazlar. 4-10. sıralarda yer alanlar en az iki eğitim satın alma koşulu ile devam eden kampanya ile birleştirebilecekleri 250 tl'lik ek indirim hakkına sahip olacaklardır. 11-20. sıralarda yer alanlar en az iki eğitim satın alma koşulu ile devam eden kampanya ile birleştirebilecekleri 100 tl'lik ek indirim hakkına sahip olacaklardır.

6- Aynı sayıda doğru cevap veren katılımcıların sıralaması etkinliğe önce katılandan, sonra katılana doğru yapılacaktır. Örneğin 2 kişinin 25 doğru cevap vermesi durumunda etkinliğe daha önce katılan kişi 1. sayılacaktır.

7- Bu etkinlikten kazanılan ödüller; sonuçların açıklandığı tarihten itibaren 10 gün geçerlidir. Bu süreden sonra kazanılan ödüller geçersiz sayılır.

8- Eras Arnova Teknolojik Ürünler Dağıtım San. ve Tic. A.Ş.'nin bu etkinlik kurallarını, ödül ve promosyonlarını değiştirme ve kısmen veya tamamen iptal etme hakkı saklıdır.

9- Etkinliğe katılan herkes bu kuralları okumuş,anlamış ve kabul etmiş sayılır.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!

Gönder

2019 © erasarnova.com.tr. Tüm haklarımız saklıdır.